پي پال هک شده
صفحه نخست علی اکسپرس Aliexpress Paypal (انجام پرداخت) پی پال (فروش اکانت ) خرید ویزاکارت پرداخت با ویزاکارت تافل-آیلتس-GRE-Gmat اپلیکیشن های دانشگاهی هزینه های ویزای آمریکا هزینه های ویزای انگلیس پرداخت هزینه چاپ مقاله مانی بوکرز - Skrill آگهی در گوگل adwords شماره حساب ها آدرس و نقشه تماس باما درباره ما

تماس سریع (استعلام قیمت، سفارش خرید، ... )


یکشنبه ، 29-5-96

پی پال هک شده


انجام پرداخت های پی پال فروش اکانت وریفای شده

پی پال به برای ایمنی بیشتر به کوچکترین تغییرات حساس هست و وقتی با تغییری غیر عادی (از دیدگاه پی پال) روبرو میشود مبنا را براین میگذارد که شما هک شده اید و مشخصات پی پال شما به دست هکرها افتاده است لذا اکانت را بلوکه یا لیمیت میکند ، و تا برسی کامل و احراز هویت آن را بسته نگه میدارد، با این کار از خروج پول از اکانتها جلوگیری میکند، البته در بسیاری از موارد این شک نابجا بوده و به اشتباه صورت میگرید.
هکرها از روشهای گوناگونی برای هک حساب های پی پال بهره میبرند:
نفوذ به کامپیوترهای پرداخت کنندگان
نفوذ به سرورهای پی پال
های جک (ربایش) دیتاها در میان را
و ایجاد سایتهای جعلی (پیشینگ)
در این میان عده ای هم ادعای فروش نرم افزارهای هک پی پال را دارند،
و عده ای دیگر ادعای نقد کردن پی پال هک شده را،
و دیگری ادعای ساخت و فروش نرم افزاری که روزانه مبلغی به حساب پی پال شما واریز میکند، مثلا 100 دلار!
جدای از پاک نبودن اینگونه پولها، حال چگونه به این افراد بتوان اعتماد کرد، خود جای پرسش دارد؟!
پی پال در بخش هائی از terms and condition از برگرداندن پولهای هک شده به حساب اولیه اشاره کرده،

برخی از اخبار و شایعات هک پیپال:
هک اکانت توئیتر پی پال انگلستان
گفته شده، اکانت توئیتر شعبه انگلیسی پی پال هک شده است.
و این اکانت به حالت تعلیق در امده، و مسدود گردیده
یک گروه هکر بی نام و نشان در تویتر ادعا کرده که سِرور “پی پال” را هک کرده و گذرواژه 28 هزار حساب کاربری مشتریان این شرکت را بصورت آنلاین منتشر خواهد کرد. هکرها اعلام کرده اند که این کار بخشی از اعتراض روز 5 نوامبر آنها به دولت، بانک ها و شرکت های امنیتی بوده است.
5 نوامبر که به “روز انتقال از بانک” نامگذاری شده، مشتریان بانک را به انتقال پول هایشان از بانک های بزرگ به موسسات مالی و اعتباری تشویق می کند. این رویداد در واکنش به هزینه هایی برگزار می شود که بانک های بزرگ از مشتریان می خواستند بگیرند. از این هزینه ها می توان به اقدام “بانک آمریکا” در گرفتن ماهانه 5 دلار برای کسانی که کارت اعتباری دارند، اشاره کرد.
باید گفت که اگر گذرواژه ها مورد سوء استفاده قرار بگیرند، عواقب سنگینی در پی خواهد داشت. این گروه لیستی شامل ایمیل ها، گذرواژه ها، اسامی و شماره تلفن افراد منتشر کردند که می توان به آن مراجعه کرد و آنها را مشاهده کرد.
البته بنابه گفته های رئیس روابط عمومی پی پال، آنها در پی بررسی این واقعه هستند، اما بزودی اظهار خواهند کرد که شواهدی مبنی بر نفوذ و شکست امنیتی نیافته اند. اما کاربران برای اطمینان خاطر بیشتر، بهتر است که گذرواژه های خود را تغییر دهند.
بعد از این مسئله، وبسایت Ubergizmo به نقل از سخنگوی پی پال می گوید: مشخص شد که این اتفاق برای پی پال رخ نداده است، بلکه مستقیماً این مشکل برای ZPanel اتفاق افتاده است. شما می توانید اصل داستان را در اینجا بخوانید.

فرم خرید اکانت وری فای پی پال

      فرم خرید / افتتاح اکانت پی پال


برای مراجعه حضوری و دریافت خدمات به صورت حضوری:

نقشه محل شرکت

برای سفارش غیر حضوری:
(سفارش از راه دور - Online Ordering)

Tel (021): 66484852,53,54,55,56
Telegram / SMS : 09190081154
info@epay.ir
روش انجام سفارش در روش سفارش آنلاین - غیر حضوری


address map

قوانین و مقررات - ثبت شکایات
این سایت متعلق به شرکت خصوصی " لوح رایانه" بوده و هیچگونه وابستگی و یا نمایندگی از هیچ موسسه و یا سازمان دولتی و یا غیر دولتی داخلی و یا خارجی، ندارد.


پي پال چيست؟ پی پال هک شده آموزش نقد کردن پول درآمد از سایت های کسب درآمد
دلار پي پال چيست؟ شماره حساب پی پال چیست؟ حساب پی پال چیست؟ چگونه متوجه شویم پولی به حساب ما آمده ؟ قیمت خرید دلار پی پال چند است؟ چگونه موجودی داخل اکانت پی را می توان نقد کرد؟ چگونه کسی می تواند به حساب پی پال ما پول واریز کند؟ آیا حساب پی پال دارای محدودیت زمانی است (مثلا یک ماهه، سه ماهه، .....) ؟ مزیت داشتن سابقه spend یا ترنس اکشن خروجی چیست؟ حسابی که به ما ارائه می شود چه ویژگیهائی دارد؟ تفاوت حساب پی پال وری فای با unverify چیست؟ آیا پس از خرید اکانت امکان دارد دسترسی سازنده اولیه و ارائه دهنده، را به اکانت قطع کرد؟ پس از خرید اکانت پی پال به ما چه چیز داده میشود؟ آیا میشود این اکانت را روی سایت برای فروش کالا یا سرویس قرار داد؟ چه کسانی اکانت پی پال میخرند؟ اکانت چند روزه به دست ما می رسد؟ آیا پی پال کارت دارد؟(حساب پی پال در ایران) آیا این اکانتها ایرانی هستند؟ روش خرید اکانت پی پال از شرکت لوح رایانه؟ این اکانت برای چه کسانی مناسب است؟ سابقه ارسال پول