پی پال چیست؟
صفحه نخست علی اکسپرس Aliexpress Paypal (انجام پرداخت) پی پال (فروش اکانت ) خرید ویزاکارت پرداخت با ویزاکارت تافل-آیلتس-GRE-Gmat اپلیکیشن های دانشگاهی هزینه های ویزای آمریکا هزینه های ویزای انگلیس پرداخت هزینه چاپ مقاله مانی بوکرز - Skrill آگهی در گوگل adwords شماره حساب ها آدرس و نقشه تماس باما درباره ما

تماس سریع (استعلام قیمت، سفارش خرید، ... )


یکشنبه ، 29-5-96

پی پال چیست؟


انجام پرداخت های پی پال فروش اکانت وریفای شده

پی‌پال PayPal یک شرکت تجارت و بازرگانی الکترونیک و سرویس بینابینی مالی برای خریدها و پرداخت های آنلاین اینترنتی و ترنسفر(انتقال وجه و ارز (Money Transfer)) در بستر (از طریق) اینترنت می باشد (یک نوع بانک مجازی بین المللی) و همچون یک شیوه میانجیگری پولی، این توانائی را به کاربران میدهد تا بدون فاش شدن شماره ی کردیت کارت یا دیگر المانهای بانکی ترنسفر ایمن تری را انجام دهید. این ترنسفر آنی و بی درنگ بوده، و هزینه اندک و کاربرد آسان آن مهمترین انگیزه گسترش آن می باشد. در واقع به عنوان یک جایگزین پر سرعت الکترونیکی برای روشهای سنتی نظیر چک به حساب می آید.  
پی پال به معنای "پرداخت کن رفیق" است،
این شرکت در سال 1998 پایه گذاری شده،
و در اکتبر 2002 توسط شرکت ebay بطور کامل خریداری شد،
دفتر مرکزی پي پال در شهر سن هوزه، ایالات متحده می باشد.
همچنین به عنوان بانکی ثبت شده در لوگزانبورگ می باشد،
و بیش از هشتاد میلیون کاربر اکتیو دارد،
و روزانه حدود 9 میلیون تراکنش در بین کاربران خود دارد،
فراهم کردن درخواست کنسل کردن انتقال وجه ظرف مدت معین، امنیت خاطر بالایی را برای کابران خود به منظور جابجایی وجه از طریق سیستم پیپال فراهم نموده است.
از طریق بالانس پی پال، حساب بانکی،Credit Cardیا Debit Card پرداخت ها صورت میپذیرد ،
همچنین لیستی از خریدهای شما در حساب پی پال تان ثبت می شـود ،
حساب پی‌پال را می‌تواند از راه (طریق) حساب بانکی٬ دفاتر خدمات پولی شارژ کرد.،
هماهنگی با بیشتر کارت های اعتباری و حساب های بانکی از ویژیگیهای برجسته این اکانت هست،
دریافت‌کنندگان پي پال نیز می‌توانند پول خود را از راه چک، یا واریز به حساب بانکی، دریافت کنند،
انتقال و دریافت پول با کسر کارمزد و هزینه‌ای انجام میپذیرد، که بسته به مقدار پول جابجا شده است:
(مبالغ تخمینی است) از فروشندگان مبلغی بین 1.9 تا 2.9 درصد کارمزد را طلب میکند که 2.9 درصد برای مبالغ کمتر از 3000 دلار امریکاست و برای 3000 تا 10000 دلار میزان 2.5 درصد کسر میگردد و برای 10000 تا 100000 دلار میزان 2.2 درصد و نهایتا برای انتقال بیش از 100000 دلار میزان 1.9 درصد مبلغ را دریافت میکند. بنابراین بعنوان فروشنده بهتر است راهی بیابید که مبلغ انتقالی را افزایش دهید تا پول کمتری بپردازید.
به بیشتر ارزها ی موجود و استاندارد جهانی امکان پذیر است ( بیش از یکصد ارز گوناگون)،
خریدهای تا سقف 1000 دلار eBay از طریق PayPal بیمه میشود،
پي پال از ضوابط و قوانین بسیار سخت و دقیق پولی برخوردار است تا از پول شویی و انتقال درآمدهای غیرمشروع جلوگیری کند،
پی‌پال یک شیوه ی پرداخت برای خریدهای اینترنتی، سایت‌های حراج و دیگر کاربردهای اقتصادی می باشد:
مانند سایت های فروش دامنه و فضای میزبانی وب ، فروشندگان نرم افزار و پرداخت حق عضویت در سایت هایی مانند رپیدشیر و ebay و Rapidshare , Megaupload, Hotfile , Fileserve خرید کتاب، خرید نرم افزار، خرید قالب های آماده وب سایت ....
 PayPal تا حد ممکن سعی کرده تا جلوی مسائل کلاهبرداری و خطاها را بگیرد. به نظر میرسد که موسسه دیگری همتای PayPal نخواهید یافت.
پیپال این قابلیت را فراهم کرده است که خریدار تا 40 روز نسبت به پرداخت خود بتواند ادعای عودت پول نماید (Claim). در صورتی که فروشنده به هر دلیل نتواند رضایت خریدار را فراهم نماید خریدار می تواند درخواست عودت مبلغ خود را داشته باشد و پرونده ای در پیپال باز می شود. اگر فروشنده نتواند مدارک مستدل و قانع کننده ای به پیپال ارائه دهد مبلغ به خریدار عودت داده می شود.
بهتر است قبل از اقدام به خرید و پرداخت از طریق پیپال در مورد سایت و فروشگاهی که می خواهید از آن خرید نمایید اطمینان حاصل کنید. برای این منظور لازم است   نحوه اعتماد به سایت های خارجی  را در نظر داشته باشید.
استفاده از پیپال در ایران
پی پال به پیروی از قوانین تحریمی ایالات متحده، به یوزرهای ایرانی سرویس دهی نمی‌کند،
شرکت پیپال به دلیل وضع قوانین محکم امنیتی برای کاربران خود بعضاً قوانینی دارد که باعث بروز مشکلات خاص می شود. برای مثال در صورتی که بخواهید پرداخت خود که مدتی از آن گذشته است را کنسل نمایید و درخواست عودت مبلغ داشته باشید، علاوه بر آن که در طی مدت زمان معینی از پرداخت می توانید این کار را انجام دهید، پس از باز کردن پرونده برای عودت مبلغ، اکانت پیپال شما به طور موقت مسدود خواهد شد تا مبلغ بررسی پرونده مورد نظر انجام شود. در طول این مدت امانت شما بسته خواهت بود و امکان استفاده از آن و یا حتی انتقال موجودی داخل آن به حساب بانکی خود را نخواهید داشت.

شرکت پیپال نیز همانند بسیاری دیگر از بانک ها و موسسات پولی اعتباری؛ کاربران داخل ایران را تحریم نموده است T در سال های اخیر بسیاری از کاربران ایرانی به علت عدم آشنایی با این محدودیت ها دچار مشکلات فراوانی شده اند و مبالغ آنها توسط شرکت پیپال بلوکه شده است.

فرم خرید اکانت وری فای پی پال

      فرم خرید / افتتاح اکانت پی پال


برای مراجعه حضوری و دریافت خدمات به صورت حضوری:

نقشه محل شرکت

برای سفارش غیر حضوری:
(سفارش از راه دور - Online Ordering)

Tel (021): 66484852,53,54,55,56
Telegram / SMS : 09190081154
info@epay.ir
روش انجام سفارش در روش سفارش آنلاین - غیر حضوری

address map

قوانین و مقررات - ثبت شکایات
این سایت متعلق به شرکت خصوصی " لوح رایانه" بوده و هیچگونه وابستگی و یا نمایندگی از هیچ موسسه و یا سازمان دولتی و یا غیر دولتی داخلی و یا خارجی، ندارد.


پي پال چيست؟ پی پال هک شده آموزش نقد کردن پول درآمد از سایت های کسب درآمد
دلار پي پال چيست؟ شماره حساب پی پال چیست؟ حساب پی پال چیست؟ چگونه متوجه شویم پولی به حساب ما آمده ؟ قیمت خرید دلار پی پال چند است؟ چگونه موجودی داخل اکانت پی را می توان نقد کرد؟ چگونه کسی می تواند به حساب پی پال ما پول واریز کند؟ آیا حساب پی پال دارای محدودیت زمانی است (مثلا یک ماهه، سه ماهه، .....) ؟ مزیت داشتن سابقه spend یا ترنس اکشن خروجی چیست؟ حسابی که به ما ارائه می شود چه ویژگیهائی دارد؟ تفاوت حساب پی پال وری فای با unverify چیست؟ آیا پس از خرید اکانت امکان دارد دسترسی سازنده اولیه و ارائه دهنده، را به اکانت قطع کرد؟ پس از خرید اکانت پی پال به ما چه چیز داده میشود؟ آیا میشود این اکانت را روی سایت برای فروش کالا یا سرویس قرار داد؟ چه کسانی اکانت پی پال میخرند؟ اکانت چند روزه به دست ما می رسد؟ آیا پی پال کارت دارد؟(حساب پی پال در ایران) آیا این اکانتها ایرانی هستند؟ روش خرید اکانت پی پال از شرکت لوح رایانه؟ این اکانت برای چه کسانی مناسب است؟ سابقه ارسال پول